Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    válasz jaffa 2843 #3601 üzenetére

    Jaffának igaza van szerintem, itt a fórumon az emberek általában tisztában vannak az összeggel amit adott dologra szánnak azért kérnek tanácsot mert nincs kidobandó pénzük, akinek van kedve ideje energiája és tapasztalata segít, de ennek csak úgy van értelme hogy szem előtt tatrja a vevő igényeit és a legjobb ár értékű terméket javasolja neki.

    A legjobbakat bárki megtalálja, csak nem mindenkinek van rá pénze, arról nem is beszélve hogy aki nem "dolgozik" a hangokkal annak bőven elég egy alap hangkártya is(használtan apróról akár), nem éri meg egyszerűen az a többlet hangkártyára költeni...(költse más perifériákra) persze ha a mai világban van olyan aki megteheti hogy mindenből a legcsúcsabbat veszi azt csak irigyelni tudom, de a fórum ezen topicja nem erről szól.

    Csak hogy ON is legyen a dologban, én nekem volt szerencsém kipróbálni egy Creative Tactic 3d Sigma headsetet és elég jól muzsikál, 17k volt ájponban. Van ilyen kis beépített hang kütyü is benne ami valszeg valami parasztvakítás. Főleg játékokban (BF 3) használom teljesen jó térhangzást biztosít szép tiszták a hangok és a mikrofonja is jó.

  • Neverdie1

    csendes tag

    válasz jaffa 2843 #3601 üzenetére

    Szerinted ilyen pro cuccnak vannak negatívumai? Naná hogy meg vagyok elégedve. Nézd meg fent a fórum címét, én nem látok a címben egyáltalán összeget. Ha elkerülte volna a figyelmedet Inv1sus-al beszélgettünk és megmutattuk egymásnak ki mit használ otthon. Szerinted ez úgy működik hogy 20.000 Ft felett ide nem lehet linkelni sőt ide nem valóak a magasabb kategóriát használó userek? Nem értem a diszkriminációt.

Új hozzászólás Aktív témák