Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz kiralytom #27987 üzenetére

    Ha headsetet szeretnél, akkor a 751-es közel állhat ahhoz, amit keresel, bár ezt meghallgatás nélkül kétséget kizáróan nem tudom állítani. Tudomásom szeirnt inkább középre van hangolva a Cloud inkább bass-ra kihegyezett tónusához képest. Viszont a CM-eken körülményes a párnacsere, mert perforált a műbőr a hátsó részén, és nem találsz hozzá utángyártottat, hanem méret alapján kell rendeljél, és kisollóval kell a lyukakat kivágnod. Hasonló termék a Takstar Pro82-es, arról koppintották a CM-t.

    A 9500-as nyitott fejes, annak minden előnyével és hátrányával. Ami miatt neked érdekes lehet, hogy abból is lehet ugyanúgy headsetet "csinálni", mint a Lewitz HP8500-asból. Hátránya, hogy gyakorlatilag használt, vagy kínai elérhető csak. Én pl. a napokban majd elvieg át tudok egyet venni, és ha nem jön be, megy fel az apróra (erről itt többet inkább nem mert nem etikus). Korábban ITT már összegyűjöttem néhány mikrofonos vezetéket.

    Esetleg párnacsere, mint ahogy ITT már említették. Vagy marad egy hifi fejes miki nélkül.

    Eladó X2HR + Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák