Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    válasz Whit3Rav3n #2752 üzenetére

    Nálunk itthon azért nem beszélünk 10-20 kártyák közül binnelésről, és még azt is mondanám hogy akinek vastag a pénztárcája annak egyszerűbb, de ez már tényleg eléggé nem ide tartozik. Senki nem mondta, hogy szeretni kell minket mert támogatott hardverrel csináljuk az eredményeket, lényegében irányt próbálunk mutatni, hogy a mai technika mire képes, aki ezt személyes sértésnek veszi azzal úgy gondolom nincs minden redben. Ez a verseny lényege, hogy aki tudja, megelőzi a másikat, szerintem nem én kezdtem el köpködni, sőt idáig ebben a topikban pszichiáter kollégát tüntettem ki a legjobbnak járó tisztelettel és gratuláltam neki minden egyes alkalommal amikor új eredményt csinált, de úgy gondolom innentől csak az ő stílusában fogok válaszolni a beszólásaira és a semmitmondó kötekedéseire. Wukivo egyedül is meg tudja magát védeni nem kellenek neki ügyvédek. Aki meg felcsap annak, és belémköt, az nyugodt lehet benne, hogy visszakapja. Én nem rendelkezem vastag pénztárcával, ellenben ugyanúgy vállalom a felelősséget a 400 ezernyi hardverért amit bizalommal, és eredményeket elvárva szívességből kölcsönkapok, mint azok, akik kicsengetik a kasszánál ..

Új hozzászólás Aktív témák