Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz b4sxe #18999 üzenetére

    Kissé slendrián módon megfogalmazva azt tudom mondani, hogy amit egy gyors tabbal vagy okostelefonnal meg tudsz csinálni, azt ezzel is meg tudod, "csak" kijelzőt kell biztosítani a számára: az enyémen most éppen 2 böngésző fut összesen 7 megnyitott lappal, szól rajta a TuneIn Radio és később (ha belefér ezen a szép szabadnapon :K) pókerezni fogok rajta. Emellett ezen futtatom a letöltéseimet, amiket egy BubbleUPnP nevű progi segítségével azonnal meg is oszt a belső hálózaton, és mindezt olyan alacsony fogyasztással, hogy szerintem az én kis ketyerém már gyakorlatilag ingyen van, mert az áramszámlán megsprórolta az árát. De ezek természetesen csak morzsák a felhasználási területei közül, ill. van többféle eszköz, csak azért az MK908-ast említettem, mert ez az egyik legolcsóbb, 4 magos procival és 2 gb rammal szerelt típus, számtalan custom rommal és nagy felhasználói közösséggel. Itt is van külön topikja, de ez a topik is mini pécékkel foglalkozik.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák