Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borzika

    csendes tag

    válasz morphin #50304 üzenetére

    Üdvözöllek!
    Ha nem gond a 7c magasabb ára én azt venném. Volt 6c is, azt váltottam később 7cre. Mindkettő nagyon jó hangzású, szerintem ezért az árért ebben a kategóriában nem igazán van jobb választás. A 7c valamivel erőteljesebb a 6cnél, teljesítményben nem sok különbség van a kettő között papíron, de nekem nagyon meggyőző és élvezetes az az energia, amivel a 7c az ember arcába tolja a zenét. Mindenevő. A teljesség igénye nélkül megy nálam: Two Step From Hell, Hans Zimmer, Audiomachine, Ivan Torrent, Lindsey Stirling, Kárpátia, Nemzeti Hang, Romantikus Erőszak, Sabaton, Linkin Park, mindenfajta rock, Cascada, Katy Perry, Inna, Eiffel65, Sash, Groove Coverage, Szatmáry meg a Jucus, meg mindenféle trance, és elektro-house zene. A trancehez és az elektro-househoz néha szeretnék ennél több mélyet :DD . Én pcre kötve használom és így nézek filmet, így arról nem nagyon tudok nyilatkozni milyen lenne tvhez vagy pshez. Egy jó DACot nagyon meghálálnak. Nálam egy WMW Magicről megy. Fantasztikus. Megbízhatóságára sem lehet panaszom. 2017 Márciusa óta van meg napi használatban a 7c és semmi baja. Még a távirányítónak sem. A hangerő már 60-70%- on is bőséges, soha nem ment teljes hangerőn, nem lehetett volna mellette megmaradni. Nagyobb hangerőn sem torzít, max a bútorok meg egyéb berendezési tárgyak rezgését lehet hallani. Egy körül-belül 21nm-es szobában van elhelyezve. Ide bőségesen elegendő. Én a lehető legrosszabb pozícióban tudtam csak elhelyezni sajnos: szoba hosszabbik fala előtt a sarokban egy íróasztalon. Nincs meg a 2 hangfal között a kellő távolság sem, meg előtte ülök. De legalább a faltól megvan a kb. 30cm és tettem alá szivacsot :DDD . Még így is nagyon élvezhető számomra. Talán majd egy M-Audio Bx8 váltja le egyszer. Vagy esetleg újabb generációs Microlab hangfalak: Solo16, Solo 19. De ezeket egyenlőre nem lehet itthon kapni.
    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák