Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz PuMbA #29993 üzenetére

    Most pl. 72 fok körül van a CPU és a terheltség is 30-36% körül, de néha hirtelen felugrik 1-2 mp-re 60%-ra. Ez talán már normálisabb egy picikét. A JRiver játszik le és van egy Chrome ablak nyitva.
    Chrome bezárásával ez 1 és 10% között ingadozik.

    Amúgy még pár napja nem volt ez a probléma és, mint írtam, kb. 1 hónapja még teljesen jó hőmérsékletet mértem a procira, idle-n is (54-57 fok) és terhelés alatt is (74-75 fok). Notebook hűtővel még minusz 10-20 fokkal jobb volt a helyzet (az most épp szervizben van)...

    Szétszedni én magam biztos nem fogom (néztem róla YT videókat és hát elég félelmetes, nem annyira bonyolult, de olyan picike kis csatlakozók/miegymások vannak a benne, amiket félek, hogy megsértenék + az illesztéseknél is mindent nagyon precízen kell szétszedni/vissza rakni.) Nem tudjátok kb. mennyibe kerülne egy ilyen takaríttatást egy szervizben megcsináltatni? :F

    Most készülök egy alapos CCleaner-es registry pucolást végrehajtani, csak eddig féltem tőle a közismert okok miatt. De most alaposan átnézek minden hibás bejegyzést (az van bőven) és csak akkor törlöm, ha 100% biztos vagyok benne. Remélem ez is segít majd rajta valamit...

    Meg találtam új, egész friss Realtec HD audio drivert, azt is frissítem, hátha...

    Gabber01: hát, nem tudom nálam mennyi köze lehet a net-hez, de amikor ezeket néztem nem lehetett sok adat forgalom, nem ment Torrent meg semmilyen letöltés vagy stream sem... (Digi kábel.)

    Amúgy tényleg nagyon remélem, hogy a hangszórókhoz tényleg semmi köze... :K

Új hozzászólás Aktív témák