A hír szerint az új termékeket mind az Athlon 64, mind az eddigi Athlon XP rendszerekhez elkészítik. A chipsetek integrált grafikus magja az aktuális DirectX 9-kompatibilis GeForce FX chip "MX verziója" lesz. Részletek még nem ismertek sem a megjelenés dátumáról, sem a konstrukció nevéről. Megjelenési dátumként leginkább 2003 nyara jöhet szóba. A chipset neve logikusan nForce 3 lehet majd, de ez csak spekuláció egyelőre.
Az Athlon 64 processzorok megjelenésének szeptemberre történő módosításával viszont kérdésessé vált a Hammerhez tervezett nVidia CrushK8 chipset jövője és további sorsa. Lehet, hogy meg sem jelenik..?
Új nForce chipset DirectX 9-támogatással
- Írta: kentaur
- Forrás: Hardtecs4u.com
Azóta történt
-
WLAN támogatás az nVidia chipkészletekben
A vezeték nélküli LAN csatoló is része lesz az nForce chipset déli hídjának.
-
Kétprocesszoros támogatás az új nForce FX chipsetben?
Az nForce FX chipset méltó utóda lehet a nagysikerű nForce 2-nek, ha megvalósul mindaz, amit az nVidia eltervezett.
-
Új információk az nVidia Crush K8-ról
A The Inquirer internetes oldal munkatársai a CeBIT-en információkat gyűjtöttek az nVidia Crush K8 chipsetjéről.
Előzmények
-
Tíz Abit-alaplap bemutatója a CeBIT-en
Négy új Intel és hat AMD processzoros alaplap a tajvani gyártótól Hannoverben.
-
Az nForce2 támogatja az új Athlon XP CPU-kat
Az nVidia cég nForce2 chipsetje az előzetes jelentések szerint teljes mértékben támogatja az AMD új Athlon XP 2800+ és 3000+ processzorait.
-
Új nForce 2 chipsetes Leadtek alaplap
Az EPoX után a Leadtek is bejelentette az nForce 2 chipsetre épülő alaplapját.
-
A GeForce FX utódok nem igazi DirectX 9 gyorsítók?
Lehet, hogy az NV31 és NV34 esetén is úgy járunk, mint a GeForce 4 MX-szel.

- Synology NAS
- Ilyet se láttunk még, 1000-rel promotálja X3D-s CPU-it az AMD
- BestBuy topik
- LEGO klub
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Borderlands 4 - Íme a végleges gépigény
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Linux felhasználók OFF topikja
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...