A Microsoft arra figyelmeztet, hogy a SharePoint Server 2007 második javítócsomagja egy olyan hibát tartalmaz, melynek köszönhetően az üzleti szoftver felhasználási jogosultsága 180 nap elteltével automatikusan lejár, mivel a frissítés tévedésből bekapcsolja a termék lejárati idejét. A problémás SP2 frissítés ezen kívül semmiféle zavart nem okoz az alkalmazás működésében; a Microsoft szakemberei mindenkit megnyugtattak afelől, hogy a tévesen próbaverzióra visszaminősített szoftver 180 nap elteltével is megőrzi a beállításokat, a kódokat és a betáplált adatokat is.
A szakemberek már dolgoznak a probléma kijavításán, amely a SharePointon kívül a Project Server 2007, a Form Server 2007, a Search Server 2008 és a Search Server 2008 Express alkalmazásokat is érinti, a SharePoint Services 3.0-t azonban nem.
Hibás a SharePoint Server 2007 második javítócsomagja
- Írta: rennes6
- Forrás: PROHARDVER!
- Kapcsolódó cégek:
- Microsoft
Előzmények
-
Rés a pajzson: tervezési hiba lehet az OpenSSH-ban
Nem kifejezetten vészes az OpenSSH-készlet sérülékenysége, viszont úgy tűnik, tervezési hibával és nem kódolási zűrökkel kell szembenéznünk.
-
Megérkezett a várva-várt PowerPoint-patch
Hat hete tátongott a rés a Microsoft prezentációs szoftverében.
-
Újabb kritikus biztonsági rés az Adobe PDF-szoftvereiben
Ezúttal az egyik JavaScript-funkcióban bukkantak hibára, minden jelenleg támogatott szoftverváltozat érintett lehet.
-
Kilukadt a felhő: biztonsági hiba a Google-nál
A hiba nem tesz jót a Google törekvésének, mely az online alkalmazások, tárolás és tevékenység felé igyekszik terelni a felhasználókat.
Hirdetés

OTP Bank IT Hackathon 2025
PR Formáld a jövőt, légy te a bankviág digitális reformere az idei OTP Bank IT Hackathonon! Jelentkezz 2-4 fős csapatoddal a versenyre és vigyétek haza ti a 750 000 Ft értékű fődíjat! Jelentkezési határidő: október 23. 23:59.

- Milyen légkondit a lakásba?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- iPhone topik
- Formula-1
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Honda topik
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Facebook és Messenger
- További aktív témák...