Hirdetés
A hűtő tehát már az újabb P4-es platformra készült, és az előzetes tájékoztatás szerint egészen 2GHz-ig bírja majd az iramot, hála többek közt a "slope design"-nak, ami alatt a hullámos kialakításra tessetek gondolni.

Az újdonság hamarosan belekerül a honi nagy/kisker vérkeringésbe, sokáig tehát nem kényszerül várni az, akinek csak a Coolink jöhet szóba..
Ráadásul, a szokványos S478-as hűtőkhöz képest (SCS, Cooler Maser), ez az egység cseppet alacsonyabb, ami elsősorban az eltérő rögzítőmechanizmusnak köszönhető.
És bár mi egyelőre nem láttunk és tapasztaltunk radikális különbségeket P4 és P4 cooler közt, a Coolink újoncát neki fogjuk mérni pár egyéb megoldásnak, kíméletlenül . Egy gyári Intel coolert e célból (nem acélból..) már be is gyűjtöttünk..
Ja, a specifikációkat is közölnénk, íme!
