Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    Megérkezett a 7dbi-s D-link antenna.

    20eFt-ot kérnek érte Magyarországon...

    Segítő szándékkal mondom, senki ne költsön 5eFt-nál többet ilyen bot antennákra!!!

    Egyszerűen semmivel se jobb a 4dbi-s gyári antennánál, ráadásul még kisebb is a 4dbi-s hosszra és ugyan olyan.

    Most levelezgetek az illetővel, 1400HUF-ért jött, visszakérem a pénzemet, mert én nem ezt vettem, hanem elvileg 7dbi-set de ez SEHOL sincs a 7dbi-től. :(

    Már nagyon elegem van ezekből a bot antennákból, először egy 12dbi-set próbáltam ki ami már a nyereségből kiolvasva is kamu, igen...
    A 12dbi-s akkora kamu volt, hogy gagyibb volt a 4dbi-s gyári Edimax antennámnál is.
    Második antenna egy 5dbi-s dipol antenna, ez már rendesen teljesített, egy picivel a gyári 4dbi-s felett. Nem volt elég nekem, úgyhogy ez a D-Link volt az utolsó rendelésem.
    Ez meg hab a tortán...
    Segítő szándékkal írtam le, akik antennavásárlás előtt állnak.
    Sajnos a bot antennák nem az igaziak.
    Vagy egy körsugárzó, vagy egy jobb grid.

    Van tapasztalatom a cső Yagi antennákkal is.
    Nekem nem jön be. A 18dbi-s cső yagit próbáltam de nem hozta azt amit elvártam tőle.
    Véleményem szerint nem volt az se 18dbi.
    Pedig eredeti német gyártmány volt, nem gagyi kínai.
    Talán a reflektorok hiányoztak hátulról. Össze-vissza szórt.
    Igazi győztes a 24dbi-s Grid.
    Egyszer lehet kipróbálom a prim tükör közepébe helyezett kis 4dbi-s antennámat cantennával egyesítve. ;]
    Úgyis van egy bazi nagy 120cm-es tányérom. ;]

    Számításaim szerint ha rendben megépítem, karcolgatni fogja a 30-34dbi-t. ;] ;)

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Új hozzászólás Aktív témák