Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • medvegy

    aktív tag

    válasz FaTHI #2067 üzenetére

    Elöször is bocs h csak most reagálok... de eddig nem kerültem gép elé.... Szóval kezdjük az elején, nekem volt egy samu 796mb-m, crt 17'', egész korrekt példány, aztán megvette a haver ( aki lakótárs is) a 205bw-t, nos onnantól tartottam a crt-met kakának, de a kettő nem említhető nyilván egy lapon, szal jobban ne is menjünk bele. Aztán megvettem a 226bw-t, onnantól tartom nemnagyszámnak a 205bw-t. A nagyobb kontrasztarány meglehetősen jótékony, a világos télleg világos a fekete télleg fekete. A színreprodukciója is jobb sztem, de ez tejjesen szubjektív, ugyanis mind a kettő az olcsobb kategóriát célozza, TN paneles. Ebben a kategóriában színreprodukcióban nehéz kitünni. Egyszómintszáz, eccerűen jobb nézni a 226bw-t, sztem élénkebbek a színei, élethűbb, de mint montam ez teljesen szubjektív. Lehet h neked baszná a szemed a magas kontraszt, nekem tökéletes, nekem a 600:1 kevés. A dizájn szempontjából is jobb a 226bw szerintem. Viszont egyben szarabb, nem tudod előre dönteni, csak hátra és forgatni.... márpedig ágyonfilmnézéshez jóljönne az előre dönthetőség... ezt tudja a 205bw ! Mindezek tudtában most sem cselekednék máshogy, nem vennék 205/225bw-t ha van a piacon 206/226bw meg egyébb magasabb kontraszarányú példány. A 226bw 80k körül beszerezhető (én áfa nélkül 67ért vettem - így télleg a hülyének is megérte...), a 206 meg 60-65körül... ennél a 205-ös sorozat ált 10el occsóbb....

    FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

Új hozzászólás Aktív témák