Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz Joe bácsi #9026 üzenetére

    Az a baj, hogy mindig van olyan, ami a nyavajgás tárgya lehet.
    Megveszitek 50-ért, de legyen benne aztán minden, mert miazhogynem.
    Legyen 900 megapixeles kamerája, meg full full hd-ben vegye, ahogy játszom a kertben a kutyával. Rádió is legyen, mert csak, a fülese meg 8.2-ben szóljon, igaz, hogy csak 128-as mp3-at hallgatok, de akkor is, azért vettem, hogy tudja.
    Esetleg legyen benne projektor is, mert az menő, jó ha 3D-s, mert az is menő.
    GPS is kell, mert amikor gyalog megyek haza a suliból, akkor tudjam, merre kell menni.
    Legyen golyóálló a kijelzője, mert inkább az, minthogy kicsit is vigyázzak rá.
    És legyen benne teleportálós cucc, meg fénykard, meg minden f@szom.

    Ezeket az igényeket ti gerjesztitek. Aztán nem veszitek észre, hogy ahhoz, hogy mindez benne legyen, elég feszített tempót kell diktálni. Fejleszteni kell, összerakni, tesztelni. Minél több minden van benne, és az minél fejlettebb, annál nagyobb a hibalehetőség. De nem, mert nektek már ma kell a holnap technológiája, és persze 100 Ft-ért Vitamaxban.
    Aztán vesztek valamit, ami olcsó (csak szólok, a Spica az), és kiderül, hogy nincs trillió megapixel, nincs projektor, de még egy nyomorult rádió sem.
    Van benne android, de azt nehogymár dícsérjük, a Google egy szemét gyökér, ellopja az életünket, de még a wc papírt is a seggünk alól.
    Siránkoztok, értetlenkedtek, a gondolkozás a 21. században már nem nívós dolog.
    Nem kifejezetten rád ömlesztem a fentieket Joe bácsi, de tényleg nem tudom megérteni, hogy a fas...francba tudtok ennyit nyekeregni.
    nem működik? Olvasd el a használatit. Nem jó? El kell vinni szervizbe.
    Azt gondolom, hogyha én tudtam venni egy normálisan működő Spica-t, akkor ez másnak is sikerülni fog, nem vagyok én olyan nagy spíler.
    Ami pedig nálam működik, annak kell másnál is, ha nem így van, akkor az egyénben van a hiba, nem a készülékben.

    Most lehet utálni, lehet anyázni, nem érdekel, ezt egy páran már megérdemeltétek.

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák