Hirdetés

2014. október 25., szombat

(#9851) BKazar válasza Jinxx (#9850) üzenetére

BKazar
(lelkes újonc)

Mondjuk szégyellem magam, hogy ez nem jutott eszembe... köszi :)

(#9852) HOZE1

HOZE1
(kvázi-tag)

Megvan a hivatalos 2.1!

Eddig tetszik, állat gyors, DE a live wallpapert hogy kell beüzemelni?
Letöltök a marketről, install, ok, de nem aktív az open. Azt írja, hogy wallpaper settings, live wallpaper-t kell beállítani, de ott nekem nincs olyan. :F :F

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9853) BalanceR

BalanceR
(őstag)

Akinek hivatalos 2.1ese van írja már le, legyen szíves, hogy a kameraindítás utáni Performance 800MHzen maradás Ebben az esetben is jelen van-e?!

Köszi! :R

►PHONE: Galaxy S II JB-Philz@root ►TAB: Galaxy Tab 2 10.1" 3G @ Stock JB 4.1.2

(#9854) MartOOn válasza HOZE1 (#9852) üzenetére

MartOOn
(őstag)

hali! valami verzió számot dobj már légyszi hogy mit dobnak fel hivatalosan! köszi

[ Szerkesztve ]

OnePlus One 64GB Sandstone Black CM11S

(#9855) r.zozo

r.zozo
(tag)

Nah. Szoval en is haza ertem a teloval a frissitesbol es mostanra mar beis laktam helixet .amikor irtatok a 4ikonosrol hogy rossz nem akartam elhidni, es mekkora csalodas volt az nekem..puff
A helix is meg zeam is nagyon jo kis home alkalmazas szinte mind1 is hogy kinek melyik van fenn: -)
A lenyeg hogy mar en is 2.1 irok

Ui.: mikor a szervizesek kezed be adjak, te bekapcsolod, ne is igen remenykedj inkabb egybol inditsd ujra es utanna minden f***a lesz:-)

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#9856) Skynet258 válasza HOZE1 (#9852) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Hosszan nyomsz a kijelzőre, háttérkép, és ha ott nincs live wallpaper, akkor nincs benne.

Android tesztek, játékok, programok, hírek: http://andro-id.info ** Sony Xperia Z1 Compact fólia, dokkoló és egyebek eladók!

(#9857) Skynet258 válasza MartOOn (#9854) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Pannonos rom:

Alapsáv verziója: I570EXXJC1
Build száma: ECLAIR.XXJD2

Android tesztek, játékok, programok, hírek: http://andro-id.info ** Sony Xperia Z1 Compact fólia, dokkoló és egyebek eladók!

(#9858) HOZE1 válasza BalanceR (#9853) üzenetére

HOZE1
(kvázi-tag)

Most próbáltam, a proci visszamegy normálra.

Az élet nagyon drága, de ennek ellenére még mindig elég népszerű, valamint benne van évente egy utazás a Nap körül

(#9859) HOZE1 válasza Skynet258 (#9856) üzenetére

HOZE1
(kvázi-tag)

Ok, de mi az hogy nincs benne? Hogyan kell beletenni?
Egy hivatalos verzióban kellene, hogy legyen . NEM?

(#9860) MartOOn válasza r.zozo (#9855) üzenetére

MartOOn
(őstag)

mesélj! milyen? live wallpaper tényleg nincs benne? sebesség milyen?
ha nagy változás nincs (valszeg nincs) akkor én maradok lkmod 2.5.1 -nél. egyelőre...

ezek szerint nem kell hogy benne legyen... mondjuk nekem nagyon lassítja a cuccot... 3x állítottam be eddig live wallpapert de csak mutogatni, használni nem nagyon lehet...

[ Szerkesztve ]

(#9861) encoder válasza HOZE1 (#9858) üzenetére

encoder
(tag)

"Most próbáltam, a proci visszamegy normálra."

A proci terhelését vagy a sebességét nézted?
Amúgy melyik programmal ellenőrizted?

[ Szerkesztve ]

(#9862) O_L_I válasza ravebp (#9749) üzenetére

O_L_I
(őstag)
LOGOUT blog

Kicsit még fapados de nem rossz.
Nekem a GDE vált be a legjobban eddig.

(#9863) Skynet258 válasza HOZE1 (#9859) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Igazából várható volt, hogy nem lesz benne, az utóbbi időben kiszivárgott rom-okban sem volt... ;) Lehet ezt még megtartják hivatalosan az erősebb telefonok kiváltságának.

(#9864) MartOOn válasza Skynet258 (#9863) üzenetére

MartOOn
(őstag)

nekem van... de minek? :D

(#9865) Skynet258 válasza MartOOn (#9864) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Nekem is van, de azon túl, hogy kipróbáltam, azóta be se kapcsoltam. Lassú, döcög, annyira nem látványos... szóval engem nem is izgat - mondjuk ez a hivatalos rom sem hiányzik nekünk annyira, mert újat nem hoz :D Mi már jó ideje lényegében ugyanezt a rendszert használjuk.

(#9866) MartOOn válasza Skynet258 (#9865) üzenetére

MartOOn
(őstag)

naja... azért az earthrot nekem tetszik, csak tényleg nagyon döcögős... gondolom nexuson jobban pörög. szó szerint! :D

(#9867) HOZE1 válasza Skynet258 (#9865) üzenetére

HOZE1
(kvázi-tag)

Ok. Köszi. Tudom, hogy semmire sem jó, de kipróbáltam volna. :N

(#9868) BalanceR válasza MartOOn (#9866) üzenetére

BalanceR
(őstag)

Hát igen...
Itt jön ki a gyengécske grafikai chip, nem kell hozzá 3D játék, hogy megértzd... :F :(((

(#9869) BloodRay válasza BalanceR (#9868) üzenetére

BloodRay
(PH! kedvence)

Micsoda érvágás! :DDD

Azért azt kérdezném a hivatalos 2.1-el rendelkezőktől, hogy tiszta rendszerrel, amin mondjuk egy helix már rajta van, mennyi szabad memória van programok telepítésére?
Plusz van valami számukra új program az "alapcsomagban"?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9870) MartOOn válasza BloodRay (#9869) üzenetére

MartOOn
(őstag)

én a darky4e-féle csomagban :D kaptam full ndrive-ot, full document to go-t, helixet de raktam fel dolphint,air control, astro, barcode scannar, beautiful widgetet, facebook+, goggles, handcent sms, mvideoplayer meg az apró vackokat és igy is van 60Mb helyem még.
:DDD

(#9871) adamfriday

adamfriday
(fanatikus tag)

Kb olyan érzésem van, mint Win telepítéskor, egy nap mire minden felrakok újra. Aztán sorba jönnek elő a dolgok, hogy még ez meg az is kell. :)

...one shall stand...one shall fall...

(#9872) Tosee

Tosee
(PH! addikt)

Sziasztok!

Zeam valóban gyors, szóval így elsőre tetszik! Viszont lenne itt valami! Azt meg lehet vele csinálni, hogy a felső értesítő sáv is fekete legyen mint ezen a képen?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#9873) Kyller válasza Tosee (#9872) üzenetére

Kyller
(senior tag)

Ez azt hiszem valamelyik HTC-nek a feature-je....Nem a Zeam-nek.
Ja, egyébként azt be lehet állítani, hogy az alsó gombok animáltak legyenek? Tehát hogy lehessen látni, hogy benyomom őket.

[ Szerkesztve ]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(L720)

(#9874) BloodRay válasza Tosee (#9872) üzenetére

BloodRay
(PH! kedvence)

Nekem is tetszett, de a helix(egyenlőre legalábbis) funkcionálisan jobb szerintem.
Sebességben a különbség annyira nem jelentős, bár tény egy kicsivel pörgősebb a Zeam.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9875) AS

AS
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jön az utód!
I5800!!
Nem lehet pontosan tudni mit dog tudni.
Ami biztos :
BT 3.0!!!
Android 2.1
300 mb-t rom
TW3.0 (Galaxy S, Bada telefon)
Multitouch is támogatott (ez is TW 3.0 része)
3 megapixeles kamera.

TW 3.0 miatt már alapból marketre sem lesz szükség hiszen fájlkezelő és van benne alapból, meg minden szinte ami fontos és nem fontos.
Video :
link

Még nyáron jön elvileg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#9876) BloodRay válasza AS (#9875) üzenetére

BloodRay
(PH! kedvence)

Kijelzője meg ha jól tudom kisebb felbontású lesz. :(
A plusz memória, multitouch jó pont az új jövevénynek, a TW-t viszont én speciel a hátam közepére sem kívánnám, plusz ez is megkapta a sima csak ok funkciós középső gombot és érintésérzékeny lett a két funkciógombja... :(((
Az már csak hab a tortán, hogy szerintem csicsás ezzel a tükörszerű előlappal. :U

[ Szerkesztve ]

(#9877) Tosee válasza Kyller (#9873) üzenetére

Tosee
(PH! addikt)

Kár, pedig azt hittem, hogy át lehet állítani vele! Na mindegy... :)

BloodRay: Helix-et nem próbáltam, szóval arról nem tudok mit mondani! Egyenlőre hagyom ezt, aztán majd meglátjuk!

Ha zeam-ot beállítom alapnak, és úgy döntenék, később, hogy maradjon a gyári akkor azt csak úgy tudom visszaállítani, hogy letörlöm a zeam-ot?

(#9878) BloodRay válasza Tosee (#9877) üzenetére

BloodRay
(PH! kedvence)

Nem rossz az a zeam sem, szóval nem vesztesz semmit. Aztán később ha akarsz kipróbálsz mást.
Tudtommal csak törölnöd kell az alapértelmezést(ha beállítottad annak a zeam-ot) és válthatsz is vissza a házikó gombbal pantheon-ra. Bár ezt nem tudom miért tenné bárki is... ;]

(#9879) icepeti válasza Tosee (#9877) üzenetére

icepeti
(kvázi-tag)

igen, csak annyi

(#9880) Tosee válasza BloodRay (#9878) üzenetére

Tosee
(PH! addikt)

Köszi mindkettőtöknek!
Az alapértelmezés már nem látni mióta beállítottam! De sebaj, ha már vissza akarom rakni a régit, vagy éppen egy másikat, akkor ezt amúgy is törölném a készülékről!

(#9881) Katsu válasza Tosee (#9880) üzenetére

Katsu
(tag)

az alapértelmezést a beállításokon belül az alkalmazások kezelésén belül tudod törölni. Ez után ismét fel fog jönni az alapértelmezés kiválaszthatóság, ha megnyomod a házikó gombot.

Üdv: Katsu

Üdv: Katsu

(#9882) adamfriday válasza Tosee (#9880) üzenetére

adamfriday
(fanatikus tag)

A Home Switcher erre való. ;)

(#9883) PGee

PGee
(tag)

Olyankor mi a wattafakk van, ha egy újraindulás után a default homescreen meghal? Azt mondja kényszerbezárás, mondom ok, erre elődobja megint, és ezt játszuk 5 perce... Ehh, és pont a zeam...

(#9884) PGee válasza PGee (#9883) üzenetére

PGee
(tag)

Nah, hívás gombra jött névjegy, így le tudom húzni a felső sávot, ahol csücsül az advanced taszk killer, fut egy sima task manager is...

Innen valahogy el tudok jutni a beállíátsokhoz, vagy tudok indítani egy home switchert, vagy egy marketet, h levakarjam a zeam-et?

[ Szerkesztve ]

(#9885) Tosee válasza Katsu (#9881) üzenetére

Tosee
(PH! addikt)

Köszi (neked is adamfriday)! Jó ezeket tudni!

(#9886) sz.zs. válasza PGee (#9883) üzenetére

sz.zs.
(fanatikus tag)

Nekem is ezt csinálta, valahogy letöröltem. Utána úgy meglassult a rendszer hogy csak hard reset segített. Ez még 1.5 alatt volt.

// ROCKRIDER BIG RR 5.3, LG 42LM640S, Egreat EG-R6S, iPhone 5 64GB, iPad 2 32Gb Wifi+3G, Asus 1215N, Xbox360 4GB Slim, Mac Mini Late 2012 Core i7//

(#9887) PGee válasza PGee (#9884) üzenetére

PGee
(tag)

Megoldottam... :C

(#9888) PGee válasza sz.zs. (#9886) üzenetére

PGee
(tag)

Ez a valahogy letörltem lett volna a lényeg... :D

Nekem így sikerült... Hívás gomb nuymás után votl névjegyzék, itt nem jött elő a "Váratlanul megállt.." ablak. Lehúztam a statusbart, advanced task manager ott volt, így elt idtam indítani, onnan a Task managert, a beállítsok között volt olyan opció, hogy további programok, ami feldobott a marketre, zeam uninstall, reinstall, és megint megy...

De ezek után tuti, hogy dobom... Kár érte... :(

(#9889) BalanceR

BalanceR
(őstag)

2.1 alatt stabil a zeam ?

(#9890) Kakumix válasza sz.zs. (#9886) üzenetére

Kakumix
(senior tag)

Nekem is hülyéskedik a spica-m mióta felpróbáltam rá a Zeam-et! Kifagy és különböző process-ek FC-znek. 2.1 alatt.

Legyen szép napod!

(#9891) adamfriday válasza BalanceR (#9889) üzenetére

adamfriday
(fanatikus tag)

Délelőtt óta igen. :)

(#9892) Haart válasza AS (#9875) üzenetére

Haart
(PH! addikt)

Ő lesz az.

Swipe!

(#9893) feri1014 válasza AS (#9875) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Kár, hogy szvsz enyire nőies lett, mert a specifikáció alapján nem tűnik rossznak.

ez lesz az: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S II

(#9894) Shkiz0

Shkiz0
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Valaki nem akar mostanában rendelni amazon-ról?
Beszállnék én is a költségekbe kellene pár dolog.

(#9895) r.zozo

r.zozo
(tag)

Hali
Arra lennek kivancsi hogy valaki egy jo adatforgalom mero progit tud-e ajanlani (net canter sajnos nem mukodik 2.1 alatt)

2. Kerdes hogy olyan kekfog progit tud-e valaki amivel a masik telojaban tudok kutakodni?

Samsung Galaxy Spica 2.1 /i570EXXJD1 - Samdriod 1.3.1. . Deodexed -LK 2.09.4 - Multitouch kernel - DVM ARM11 - Greendevdroid Thema - ADWlauncher+forzen eclair v7

(#9896) kaller1 válasza Haart (#9892) üzenetére

kaller1
(HARDVERAPRÓD)
LOGOUT blog

Az 1 giga rom már csak elég lesz valamire... :)

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#9897) adamfriday válasza r.zozo (#9895) üzenetére

adamfriday
(fanatikus tag)

3G watchdog ;)

(#9898) O_L_I

O_L_I
(őstag)
LOGOUT blog

Segítsetek!!!

Nem tudok telefonálni.
Úgy tűnik mikor kihúztam a fülest a telóból nem érzékelte (és azóta sem) és most nem szól a fülnél lévő hangszóró, tehát vagy kihangosítva tudok telefonálni vagy úgy hogy bedugom a fülest.
Újraindítottam kivettem azt akksit semmi. Eddig volt notification mikor kihúztam vagy bedugtam a fülest de már az sincs.

(#9899) Cyberbeni válasza O_L_I (#9898) üzenetére

Cyberbeni
(PH! addikt)

állítsd vissza a gyári beállításokat.

szerk.:akkor gariba nézesd meg, mást nem nagyon lehet

[ Szerkesztve ]

(#9900) O_L_I válasza Cyberbeni (#9899) üzenetére

O_L_I
(őstag)
LOGOUT blog

megtörtént :(

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.