Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    A háttérben futni hagyott alkalmazások mennyire terhelik le a masinát? Most gondolok ezzel arra hogy készenléti időben meglátszik e az hogy egy programból nem rendesen az alkalmazás menüjéből kilépek, hanem csak egyszerűen kidbom piros gombbal a készenléti menübe.

    Headset, átalakító témában. Én úgy vettem észre, ha akár egy 4, vagy 3 pines ("mikrofon" rövidre zárva a földdel) 2,5-ös átalakítót dugok rá, melynek a másik végén egy szabvány 3,5-ös ajzat van, rajta egy füles, akkor megkérdezi hogy fülhallgatót, vagy zeneálványt dugok rá.
    Nézve a gyári HS-45 +AD54 kombót, csak arra tudok gondolni, hogy a 4., mikrofon érintkező valamilyen I2C vagy egyébb soros bust használ, a mikrofon, és a távirányító gombjaihoz, amit ha nem érzékel a bedugott eszközön, átdobja azt az ki/bemenetet Hi-Z-be.

    Wlan:
    fél napi próbálkozás után, apám vetette fel, hogy mi lenne ha a MAC szűrést kikapcsolnám a routeren, vagy felvenném a telefon MAC címét a listára. :) Nem árt ha ilyen téren is szétnéz az ember a portáján.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák