Hirdetés

Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    Nah, akkor újra felteszem a kábeles kérdést, de pontosítva:
    van egy rééégi hagyományos teló, mellette egy faxos csodamasina... a faxnak a telefonja fater szerint halk, ezért a hagyományost használja (közvetlenül egymás mellett van két telefon, agyrém, nem?) ami olyan régi meg ütöttkopott, hogy el nem tudjátok képzelni.
    ha a hagyományos régit használja, a net abban a pillanatban lehal (ezálltal az MSN-is) bár apám szerint ilyenkor az IE megy, csak az FF nem.
    anyám a faxosat használja, ilyenkor van net is meg minden... (sztem fater azért hiszi, hogy IE megy olyankor, mert nem tud netezni és egyszerre telefonálni, ezért ha telefonálnak, az a másik telóról megy)

    nah, és ekkor írta ki nekem azt a hibakódot, mint klambinak, vagyishogy nem megfelelő a netkapcsolat.
    a probléma megoldására irányuló válaszokat várom!
    (lehetőség az is, hogy ''véletlenül'' leejtem a régi telót, így apám rá lesz kényszerítve a faxos használatára, de talán meg is lehet javítani... másképp nem lehet, mert elég makacs jószág az öregem :DDD )
    szal akkor a megjavításra irányuló tipeket kérném (bár ez már csak közvetetten kapcsolódik ehhez a topichoz...)

    És most már télleg kezdjük el a kezdő hsz-ba jűjteni a hibakódok jelentését és megoldásukat (rövidebben, mint azt a kolléga ide másolta :DDD)
    ha ki van gyűjtve, akkor vki bemásolja a modit keresek totyikba és meg is van :)

    két 8-assal kezdődő kódunk már van :)

Aktív témák