Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    Hali!

    Ma fel kellett raknom a HDD Sentinelt két másik vinyó miatt, majd amikor visszakötöttem a sajátomét, akkor meglepetésként ért, hogy a 3 TB-s WD Blue-mra 25%-s kondíciót ír. Sűrű adatmentést ajánl a program, nem tudom az információi mennyire megbízhatóak, de nem szeretnék adatot veszteni, így már nézegettem újakat.
    Amúgy viszonylag új, csak 527 nap és 2 órát ment eddig. Ezzel szemben az 1 TB-s WD Blue-m pedig köszöni szépen, kiválóan van, pedig hosszabb ideje üzemel. :U

    Egy 4 TB-s Seagate-t néztem ki, vagyis kettőt adattárolásra: [link] és [link]
    Szerintetek az utóbbi megéri a felárat vagy érdemes úgy venni, hogy szimpla adattárolásra lesz egy PC-be?

    És egy 2 TB-sat játékokra: [link]
    Azt tudom, hogy a WD Black is van, viszont abból 2 TB-s kb. 2x ennyibe kerülne és jelenleg nem is találok a PCX kínálatában ilyet.

    Mit gondoltok ezekről? Ha van valami javaslat vagy más márka, szívesen fogadok minden jót! :)

    Köszönöm előre is!

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák