Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz vond #36557 üzenetére

    Sokallottam érte az extra felárat. Persze nézőpont kérdése, kinek mennyit érnek az adatai (nekem sokat sajnos, de most pont nem így cselekedtem).

    Vettem 3db 2TB Seagate Barracuda-t (ST2000DL001 ha jól írom fejből), mert életem összes Seagate-je jól duruzsolt eddig (kezdve a 40 megás csotrogányokkal anno).

    De volt egy kis kálváriám vele az Aqua-ban.

    Bemegyek Karinthy üzletbe, kérdem, van-e 3 ilyen vinyó. Nincs, Toshiba lenne. Nem kértem. Kérésemre megnézte az ügyintéző, melyik üzletben van 3db Seagate raktáron. Dohány u. Megköszöntem, átmentem nagynehezen, parkoltam nagynehezen, mindezt az 5 órás csúcsban.

    Megyek be.. eladónak mondom, mi kellene: 3 Seagate, azt mondák a másik üzletben, hogy itt van Önöknél.
    Válasz: "Igen, van, de egy félre van már téve, csak kettőt tudok sajnos odaadni".

    Nem szokásom anyázni direktben, miért bántsam meg (és égessem magam). Most sem tettem. Csak miután beszálltam az autóba.

    Természetesen nem hoztam el a maradék kettőt és az Aqua-ba elvből nem fogok többet bemenni.
    Opera mini, argep.hu, realsys.hu (Vácon, de úgyis Nagymaroson volt dolgom) -> volt raktáron 3db, készséges, udvarias eladók, reggeli nyitás előtt már válaszoltak az email-emre, elhoztam a vinyókat.

    Este szerelem be, aztán NAS4Free ;]

Új hozzászólás Aktív témák