Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deathtania

    senior tag

    válasz Gerisz #23975 üzenetére

    én őszintén szólva kicsit lassúnak érzem a win7 bootolást meg a játékok alatt a betöltéseket. látom, hogy folyamatosan olvas a merevlemez, de pl black ops nem tud betölteni az intróvideók alatt. meg amikor bekapcsolom a gépet folyamatosan látom, hogy olvas, és baromi lassan töltenek be a háttéralkalmazások, minialkalmazások stb. az indítógomb megnyomásától kezdve kell kb 3-4 perc mire teljesen magához tér a rendszer, és normálisan tudom használni, pedig kb egy hetes sincs a telepítés és az eleje óta ez van. a procc meg alig pörög 30%on.

    régebben is ez volt. csak most már kezd vele t@köm tele lenni, hogy folyamatosan várnom kell. egy gyorsabb vinyóról vagy ssd-ről gyorsabban töltene be nem? a gyorsabb olvasás miatt-a mostani 120körüli értékhez képest az ssd-k 195-je azért számottevő gyorsulás nem?

    azért a mostani vinyóm nem éppen rendszernek van kitalálva, inkább adattárolásra ahogy olvasgattam fórumokon :(

    (#23977) DreiNN: Formázd le a winyót vmilyen fájlrendszerrel. ilyet nekem is csinált everest írás teszt után -> teljesen törli a winyót.

    [ Szerkesztve ]

    www.brczart.hu

Új hozzászólás Aktív témák