Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    válasz Dzsekó #17419 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    Sajnos a keretem olyan,h. 5 hdd fér bele viszont a mostani vga-k akkorák,h. "belelógnak" a keretbe emiatt a 3 hdd-ből kettőt sajnos egymás mellé kell,h. tegyek...

    A 3 hdd nálam amiatt van mert 1:rendszernek, 2:torrentek 3:film v. játék v. több virtuális gép egyszerre...(2 db-tól egyszerre akár 8 is!)
    2 Hdd-vel nem tudom de az a tapasztalatom,h. virtuális gépeknek önállóan kell egy hdd,különben tetű lassúak lesznek és ha emellé még jön torrent is (linux iso-k nagy számban)... :F
    És sajnos HD-s filmeknél,videoknál is láttam már,h. ha torrent megy közben és mellé 1080p-s video,a kettő együtt már "nem szereti egymást"...(a film picit akadozgat és nem a cpu,vga teljesítmény miatt van)

    Régen nekem is max 2 hdd-m volt, úgy vettem észre ez az "optimális" viszont manapság ha egyszerre egy halom alkalmazás fut akkor nekem fontos,h. a rendszer "azonnal reagáljon" és ne kezdjen "vad darálásokba" 1-1 alkalmazás váltás között... :(

    Az a Wd Green nem hangzana rosszul de 5400rpm-től kicsit tartok... :( Legutóbb ilyesmi sebességgel laptopoknál találkoztam és ott szó szerint lehetett venni a "tetű" kifejezést... :S

    Én valami olyasmire gondoltam ami 7200rpm-es de normális teljesítmény mellett abszolút nem rezonál... (és nem ssd persze) Gondolom talán ilyesmi is létezhet persze gondolom ez nem a "hétköznapi" hanem "extrább" kategória...

    Én valahogy úgy képzelném el,h. a 320as menne ki és maradna a 640-es rendszernek,1Tb és mellé esetleg még 1 db Samsung F3 1 Tb ha nem találok jobbat...Esetleg ha lenne valami gyors, nem rezonáló 1,5Tb-s akármilyen márka (ami egyszerre bírja a torrent+1080p-t v. torrent+játék v. torrent+vm gépek több darab "együttest"),akkor lehet száműzném még a 640est is és így maradna 2 db hdd a gépemben...

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák