Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psg5

    veterán

    válasz Deadpapa #37964 üzenetére

    Nem 20 ezerért szeretnék...pár hónapos xbox lenne cserélve, vagyis minimum 55 ezer amiért nézelődnék...Mivel va...(egyik kereskedőoldalon) sokan ajánlgattak cserét a garis nem használt xboxért, ezért gondoltam, hogy akár használt is szóba jöhet. 55-60 ezer az xbox, ebből indulok ki. A benq számomra, hiába "Sony" nem etalon. Azért gondoltam, hátha létezik Nikonnak, Canonnak hasonló, akár pár hónapos használt is érdekel majd, de ezt azért nem írtam le itt részletesen, mert nem topik téma...

    Azért, köszi.

    (#37966) Zozzer888: Ahogy fentebb írtam kb 55-60.000.- a rászánt összeg. Elvárások:
    Korrekt hd videófelvételt is készít, nincs agyonbonyolítva a kezelhetősége, nagy optikai zoommal. Nem "ceruza aksis" hanem normál lapos aksis ha lehet. Lehet akár használt is. (Garanciális xbox360-unkat, fiam megunta 2 hónap után adom el vagy cserélem be. :) ) Egy Canon Powershot G5-ös gépem van, amitől talán sosem válok meg annyira bejött, de akár lehet ettől egyszerűbben kezelhető is. Sok fényt tudjon beszívni kevésből is. Vaku nélkül is szép mozgásokat lehessen fotózni. Bár tudom, hogy akkor kevés zoom lesz ahogy írtátok((#37945) scarabaeus). De G5-nél azért kicsit több zoom lehetne.

    [ Szerkesztve ]

    F.K.T.

Új hozzászólás Aktív témák