Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    DeathAdder A jobb első lengéscsillapítomból folyik az olaj, klattyog, már nagyon a halálán van szegény. Eredetileg gyárit akartam beszerezni, Imivel le is dumáltam néhány hete, odaadtam az előleget is, aztán másnap felhívott, hogy 3 hónapos határidőt mondott neki a beszállító és az se biztos hogy akkorra megjön. A para csak az, hogy nov 23.-án lejár a műszakim, addigra ki kell cserélni, nincs mese. Erre föl, mivel nem volt mit tenni, úgy döntöttem hogy utángyártott monroe gátlókat rakok be, de az is pont elfogyott, csak 3 hét múlva jön meg vagy ha fizetek express szállítást (5k) akkor ezen a héten. Most várom TypeV Laci jelentkezését, szól ha megjön a héten... Ha nem jön meg akkor marad a sachs meg a kayaba, de egyiket se szívesen raknám be az autóba.

    zolynet Megvettem az autót 3 kavicsfelverődéssel és a vásárlás utáni héten sajna el voltam foglalva nem tudtam elvinni szélvédőshöz, hogy megcsinálja őket, így az 5. nálam töltött napon keresztbe berepedt a szélvédő egy 30cm-es csíkban. Pont a látóterembe esik és amúgy is rohadt csúnya és veszélyes. Meg kell csinálni sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák