Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz VIPowER #46809 üzenetére

    ja, hát ettől kicsit én is tartok: hétvégén voltam már asztalos, villanyszerelő és vízvezeték-szerelő, de gázszerelő egyelőre nem akarok lenni :D otthon azóta meghánytuk-vetettük a dolgot és arra jutottunk, hogy lehet inkább beruházunk egy kombi tűzhelybe, ami felül gázos (kihasználjuk az átalánydíjas szolgáltatást), sütője pedig elektromos... nem voltunk eddig sem megelégedve azzal, ahogy sütött a tűzhely: először égetett alulról, ezért raktunk bele alufóliába csomagolt tetőcserepet: így már nem égetett, de nem lett közel sem tökéletes :DDD sógornő elektromos sütője teljesen más szintet képvisel... ami ezzel macera lehet: villanyászkodni kell, mert konyhában van már hűtő, mikró, kávéfőző, mosogatógép és bekerülne egy 2-3kw körüli új fogyasztó, amire lehet szűk lesz a 16amperes kismegszakító (főleg, ha bekapcsolunk még valami konyhai gépet) ...ami pozitív, hogy a kapcsolószekrénytől kb 8 méter kábelcsatorna, ugyanennyi kábel, aztán direktben kaphatna egy ágat a sütő (nem lenne macera a kiépítés: én is meg tudnám csinálni fél óra alatt... bekötésben meg sógor segítene)

    ui: ami bosszant, hogy ez egy 7-8 éves gép, ami új áron volt vagy 80ezer... aztán most lényegében egy párezres alkatrész miatt inkább kidobjuk, mert nem voltunk vele amúgy sem megelégedve... szüleimnél meg van egy mora (?) tűzhely, ami 20 év fölött jár, egyszerű mint a faék, töredékébe került és semmi baja nem volt soha, pedig anyukám használja folyamatosan... (sőt amit vettem 11éve electrolux tűzhelyt, az is full alap és jobban tudtam vele sütni) ...csereakció szokott lenni valahol tűzhelyre? eladni hibásan nem tudom mennyiért lehetne, költeni meg 1 fillért nem akarunk rá, ha újat veszünk

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák