Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magill

    csendes tag

    válasz Teaway #45334 üzenetére

    Hali!
    Működik:D... 3 negatívuma van a hűtőnek: világítás, tojástartó, jégkockatartó.
    Egyébként ilyen lett a belseje: [kép].
    Tojástartót kitaláltam, hogy felteszem az ajtó legfelső polcára, csak rá kellett jönnöm, hogy vagy leszedem azt a fedelet, vagy csak 1 sor tojás fér el... :D Mert ahogy felnyílik a második sor tojás nem fér el tőle. Jégkocka tartónak nincs külön helye. Világítás szempontjából meg sokkal jobban azok a hűtől, amelyeknek az oldalán fut végig a led világítás. Nem nasizom éjszaka szóval túlélem a sötétséget

    Pozitívum számomra, hogy a fagyasztó a Bekohoz képest jól rendszerezhető, és hiába kisebb a Samsung-é papíron, mégis több minden elfér. Átpakoltam mindent és még hely is maradt.
    Amit nem sikerült átpakolnom a Bekoból az a középső rekeszünk: [nem vagyunk ám alkoholisták] Nekem hiányzik a bortartó, de majd szerzek ...:D Meg a lakásba is kell valami plusz tároló piáknak... mert szép dolog is volt eddig ide beömleszteni.
    A hűtő részét viszont nem érzem igazából kisebbnek mint a másiknál, és a fagyasztót sem, szóval ... Jó lesz ez. :) Igazából ránézésre tényleg hiányolnád a 4. polcot de amikor bepakolsz ... hát nekem annyira nem hiányzik.
    A hangja... az egy álom a másikhoz képest. A légkondi elnyomja a Samsungnak a kompresszor hangját, viszont a Beko meg elnyomja a légkondi hangját... :D Nagyon néha kopog mintha jégkocka koppanna, meg roppan,de ezt írják a leírásban is engem nem zavar.

    Összességében nekem a Samsung tervezése sokkal jobban tetszik, mint a Beko-é. De be kell vallani, hogy ez a két hűtő nem egy árkategória. Nem is anyaghasználatra, vagy az elrendezésre gondolok hanem a technika egészére. Most mondjátok meg nekem mi ez a búcsús cső a Beko hűtő hátulján?:D [hmmm] Egyébként ez vizet vezet a kompresszor tetejére, hogy elpárologjon egy műanyag tálcából, ezt onnan tudjuk, hogy 1 éves korában ezt ki kellett fertőtleníteni, mert valami beletelepedett, nyilván a csőről nem sikerült maradéktalanul leszedni ...Szóval szegénynek más baja is volt a hangján kívül.
    A külső burkolat azért jobban tetszik a Samsungon, mert nem látszik meg rajta az ujjlenyomat annyira.
    Most így hirtelen ennyit tudok róla mondani. Remélem beválik a későbbiekben, örökre azért ezzel sem tervezek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák