Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz ribarszki #43323 üzenetére

    Az még hagyján, hogy túlárazott, de egy év garancia egy ilyen drága gépre szerintem nagyon kevés. Megtisztelő, hogy kollégának nevezel, de nem vagyok az. Ha hülyeséget írtam, javítsatok ki, előfordul, nem vagyok szakember, és még sosem volt ilyen gépekkel dolgom, csak a SEBO-val. Én csak megfogadtam a fórumgazda véleményét, miszerint a Dysonon és a Xiaomin kívül mindegyik porzsák nélküli "okádja a port" vagy gyenge a szívóereje. Ez látszott a videóban is, amit belinkelt. Ezért lemondtam a Hoover H-Free-ről, és keresek más alternatívákat. A vízszűrés pedig bizonyára többet ér az összes hepánál és nem kell költeni rá. Most meddig tart használat előtt egy kis vizet beletölteni? Bizonyára kevesebb ideig, mint az Ergorapido használata után kimosni a portartályt és a szűrőt. Miért csöpögne? Kivehető víztartálya van. Ettől még simán lehet használhatatlan a gép, még nem olvastam róla véleményeket, de a koncepció maga tetszik, akár működhet is, és negyvenezerért elég jó árban van. Persze, ez kézi porszívóként nem használható, de akinek rövid szőrűek a szőnyegei, annak jó lehet, de mondom, még nem olvastam utána jobban. Az is lehet, hogy silány.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák