Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    Házzal egyutt jott egy Ariston Evo 100 villany bojler.

    Mar akkor eros ketsegeim voltak, mert anno a 40 nm lakásba is ilyet rakattam 2 emberre, mostmeg 120 nm ws 5 ember a cel.

    Megnyugtatott a kivitelező is illetve a vizes is h ez "atfolyasos" és teljesen eleg lesz.

    Hat nemtom mit csinalok rosszul, felesegemnek es az 1 eves kisgyereknek!!! engedek meleg vizes furdot. Gondolhatjatok h nincs a kad felig se hisz 1 eves gyerek ul bent...

    Nna es igyis simán elfogyasztom a rendelkezesre allo melegvizet, beallitom egy kellemesen meleg hofokra (megint csak mondom, 1 eveshez allitom be nem horror forro viz) es kulon figyelnem kell mert az engedett viz elkezd egyre huvosebb lenni es ha nem veszed eszre jo lehuti a melegvizet.
    Egy rendes felnottnek egy fincsi forro furdot ereszteni eselytelen, egyszeruen nincs eleg viz hozza...

    Szoval
    Ez normalis es engem b**tak at? Mert amikor ketsegeim voltak akkor nem nagyon talaltam ertelmes nagyibb bojlert mint 100liter...Ezert is fogadtam ezt el végül.

    Nyilván a fentebb leirt tapasztalatok azt ugy h nem volt elotte mosas vagy barmi, nem mintha barmi melegvizre lenne kötve.

    Mi lehet a megoldas?

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák