Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    Köszi nektek!

    Gondoltam annyi esélyt adok neki, h rákeresek yt-on a "Bosch MUM repair" együttesre és lám, vagy 10 videótalálat, egyenként 60.000 fölötti nézettséggel.. nyilván nem nálunk adta meg magát ugyanez először. :D

    [link]

    Szétkaptam, sejthető volt, maga a villanymotor lehajtás fém, de a nagy központi fogaskerék már műanyag. Természetesen utóbbi ledarálódott nullára.

    [kép] , [kép] , [kép]

    Cikkszám szerint ez lesz az új szett: [link]

    Ennyi esélyt adok még neki, 7 + posta mégis olcsóbb, mint 150-ért egy új. :D

    arcsin

    Köszi az infokat! Elmentettük a fenti márkákat. Kinti vásárlás nem gond, 5km-re vagyunk az osztrák határól.

    Google-ban még gyorsan elindulva a jofogas-on van egy csomó új Kitchenaid horror áron, de mind amerikai gép.. nekem csak 1 dolog furcsa, h szinte mind csak 3-500W körüli.. míg ez a Bosch is 900W-os, de pl ez a minőségibbnek tűnő ProfiCook is 1500W-os.. szóval furcsa h 3-4-500W-ból a Kitchenaid meg tudja oldani "ugyanazt"..

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák