Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazahoho

    őstag

    válasz peti_s #5156 üzenetére

    Ez a mosógép 2010-es gyártású, anno nagyon sokat utána jártam melyik gyártó, melyik típusa megbízható. Több helyről (10-15 szerelő és boltos) + fórumok meggyőztek , hogy az aeg jó lesz nekem. Ennél jobb már csak a miele lett volna. De az kapásból kétszer többe kerül mint az amúgy is drága aeg, bár ódákat zengenek róla. Szóval megpróbáltam körültekintő lenni ill. spórolni, sajnos nem jött be. Mint már írtam sérült csomagolású termékként vettük egy év garanciával, de ez csak a festék megkarcolódása volt egy tenyérnyi helyen, hivatalos boltban 5 év garanciát ad az aeg. Bolti ára akkor ha jól emlékszem 148 ezer volt, mi pedig 90-ért vettük + elvitték a régit és azért is adtak 10 ezret . Hozzáteszem, hogy meg sem fordult a fejemben 150 ezret adni egy mosógépért, akkori keret max 100 volt. Hozzá kell tenni, hogy szétszedés után zongorázni lehet a különbséget indesithez képest. Szerelő azt mondta, hogy nagyon ritka a panel csere aeg gépnél, kb 100 javításból 1-2., sajnos én vagyok az egyik. Mosógép elektronikával foglalkozó szervizes, lehet jól jön még valakinek. Beszéltem vele a régi panelt majd elviszem hozzá, ha olyan típus amit meg tud csinálni akkor 5 ezret kér érte. Közvélemény kutatás jó ötlet, de talán külön topicban, esetleg táblázat formájában jól áttekinthetően. Szerintem mindenki áldozna rá pár percet.

    [ Szerkesztve ]

    Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

Új hozzászólás Aktív témák