Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    Helló!
    Mivel nem találtam sima hűtőgépes topicot itt érdeklődöm...
    A miénk bedöglött és új vásárlása előtt állunk. (most kaptunk kölcsön 1 ősrégit)

    Ami szempont, hogy alulfagyasztós, 3 fiókos legyen, lehetőleg A+++, és az, hogy ne kelljen leolvasztani. (a tálca kivételes tisztás sem tetszett igazán és nem is tudom, hogy az konkrétan milyen) Általában 190-200 literes hűtőrész, és 90-100 literes fagyasztórésszel rendelkezőket néztünk. Mondjuk volt 110 literes is, ami tetszett, de ott más paraméter nem volt jó. Zajszint nem gond, ha 40 db felett van, de olyan nem is volt. Még számíthatna a visszamelegedési idő, most ebben a hónapban 3 nap is van/volt fél naposnál hosszabb áramszünet...
    A gondot a nem leolvasztás jelenti. Ugyanis árukeresőn 140 körül kezdődik, ami no frostos és A+++...
    Egy helyen találtam olyat, ahol be lehet állítani a keresőben, hogy milyen legyen:
    No frost
    Full no frost
    Smart frost
    FrostLess
    No frost plus
    Gugliban próbáltam rákeresni erre de semmi normális találat nem jött. (biztos én vagyok a béna...)
    Tehát melyik mit tud, valakinek van tapasztalata valamelyikkel? Esetleg van amit már többen is kipróbáltak és jó is hosszú távon?
    Sok évvel ezelőtt itt a fórumban is olvastam egy hsz-t, ahol azt írta valaki, hogy az ilyenekkel csak a baj van és nem jó.
    Ugye van 2 kompresszoros is, és van ami külön keringeti a levegőt, marketingduma....

    Eszztétikai hibás, outlet oldalakon is nézelődtünk már, de mostanra teljes a tanácstalanság... Az összefoglalóban pedig nem láttam erre konkrét leírást.
    Az evidens, hogy olyan kellene, amivel hosszútávon tervezünk, megbízható, stb.
    Ha valaki tudna segíteni, igazán hálás lennék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák