Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz csemberlen #3644 üzenetére

    Akkor még nem tudtam, hogy az takarítógép. De leírtam, hogy mit tud, amiből aki tudja, hogy a takarítógép mit tud, az tudja, hogy takarítógép. Szóval ezen 2 bekapcsoló van. Motor, és Pump. A 2.-at csak akkor lehet használni, ha elég víz van benne, és vizes dolgot szív. Van egy cső, ami kivezeti a vizet a szívófej elé, hogy a víz visszamenjen, miután keresztül ment mondjuk a szőnyegen. De szerintem az összes takarítógép ilyen. A Hauserre semmi sincs ráírva. Mindenhol csak pár adatot írnak róla. Még azt sem írják le, hogy mennyi a teljesítménye, csak a fogyasztása van kiírva. Egyik helyen azt írta valaki, hogy könnyű tisztán tartani, másikon meg, hogy körülményes. Hogy mihez képest azt nem tudom. Aki azt írta, hogy könnyű, az a porzsák ürítéshez hasonlította. Aki nagyon körülményesnek találta, biztos portartályoshoz képest írta. A Hausert direkt úgy kerestem, hogy nedves tisztítás, de hogy ez a vízszűrőt vagy a víz-szívást jelenti, azt nem tudom. Hasonló árban vannak nem nedves porszívók is, mint a Daewoo RCC 800, vagy Fagor VCE-ECO, amik fogyasztás/teljesítményben jónak tűnnek, viszont ugye vannak olyanok, ahol nem adták meg a szívó teljesítményt, vagy nem Wattban. Ezeket nem tudtam hasonlítgatni. De mondjuk a Fagorhoz is azt írták, hogy körülményes tisztítani, pedig nem lehet nedves tisztításra használni. Nem nagyon lehet megtudni a működési zajukat sem. És nem tudom, hogy van-e olyan porzsák nélküli, amit nem körülményes tisztítani.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák