Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    Sziasztok!

    Meghalt a mosógépünk, újat szeretnék venni helyette.
    A történet kicsit kacifántos, mert most költözünk 6-8 hónapra albérletbe, utána pedig a saját házunkba, ha felépült.

    Az albérletben csak 1 fürdő van és csak 1 gépnek van hely, igy felmerült, hogy mosó-száritó gépet vennénk.

    Kérdés, hogy ez mennyire éri meg, mennyire jó döntés? Sok helyen olvastam, hogy jobb venni egy külön mosógépet és egy másik száritógépet, ami adott esetben a saját házunkban működhetne is, de itt most nem.

    A következő lehetőségeben gondolkozom:

    - Venni egy sima mosógépet 100-120 000 körül, amit majd később visszek tovább a saját házamba, és akkor veszek mellé egy száritógépet. Ennek hátránya, hogy addig nincs száritógép, és az albérlet nem túl nagy, nehéz lesz ott ruhát száritani.

    - Venni egy kombi gépet max 200-ig. Ez ugye egyszerűbb lenne, de nem tudom, hogy ennyiért van-e megfelelő minőségű, és hogy mit veszitek azzal, hogy nem külön-külön veszem őket, hanem egyben van.

    - Ja még egy lehetőség, venni egy extra olcsó mosógépet erre a fél évre, akár használtan, aztán otthagyni az albiban.

    Melyik lenne a jobb döntés szerintetek?
    Ami nagyon fontos, hogy lehetőleg halk legyen a gép.

    Ezt néztem ki elsőre.

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Új hozzászólás Aktív témák