Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K1LLMy53Lf

    senior tag

    válasz Safranek #28764 üzenetére

    Köszi, őt megtaláltam én is megtaláltam. (illetve másik 2 céget: [link] illetve [link])
    Egyébként az általad linkelttől vásárolnék a legszívesebben, csak nincs nála felültöltő mosógép, email-es megkeresésemre pedig 3+napja nem válaszol.:(
    A másik kettő esetén előbbi fél év garit ad, utóbbi 2évet, viszont felültöltős 100k++, pedig használtan, magánszemélytől ilyen típusú gépeket 40-50ért lehet venni bőven. Tudom, hogy át vannak nézve, fel vannak újítva stb, de mégis sokallom picit a 100k++-t ennek fényében.

    Ezért kérdeztem, hogy esetleg tud-e valaki bármilyen más, megbízható forrást használt Miele gép beszerzésére.

    Illetve az új Miele mosogatógép vásárlásával kapcsolatban tud-e valaki biztos infót adni (megéri-e megvenni, megbízhatóak az új gépek annyira, hogy megérje a majdnem 200k-t rááldozni, vagy érdemesebb 50-80k között régebbi, szervízelt modellt venni, mert azok esetleg megbízhatóbbak stb-stb)

    Előre is köszönöm.:R

    "...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Új hozzászólás Aktív témák