Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Ariadne #2767 üzenetére

    úgy van, hogy a bosch siemens aeg egy kalap alá tartozik (büdzsében is), a fejlesztés is egy helyen történik. asszem a bosch viszi a legnagyobb részt. igazából mindegy is. van amit egyikben kapsz meg, van amit csak másikban, van, hogy mindkettőben. németeknél a siemens a húzóbb név, mo-n a bosch. nekem végülis siemens lesz a sütő/mikro kombó készülékem és a gőzpároló is, mert bosch alatt nincsen mikro/sütő kombó. két teljesen más designt meg nem rakok egymás alá. mosogatógép marad bosch, de az teljesen beépített, előlapi panele sem lesz. amúgy ezt meg megkapom siemens alatt is, csak a bosch név alatt most éppen ócsóér van:DDD

    ma tudtam meg, hogy a miele hűtőszekrényeit a liebherr gyártja, tőlük jön a technikai fejlesztés is. gyanítottam, hogy nem belső fejlesztés a hűtő, mert nem ez a húzó termékük. design-t megadják, hogy nézzen ki, meg a paramétereket, a liebherr meg legyártja. viszont azokat liebherr néven nem kapod meg soha. cserébe ha liebherr-t veszel, tudod, hogy frankó a hűtőd minden tekintetben:) a másik ilyenjük a kávéfőző gépeik, azt is beszállítják nekik, a legjobb gyártó természetesen, de most nem emlékszem a nevére. ja meg a porszívóik amit még nem hiszem, de nem vagyok biztos benne, hogy a dyson-t megtudják fogni. árban ott vannak egyes gépeikkel, de a technológia a dyson-é, olyat amíg tart a szabadalom, nem csinálhatnak.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák