Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajaki

    őstag

    Nos, elmentem a 2 boltba amelyik csatlakozott a csereprogramhoz a városban.
    Az egyik helyen dicsérik az LG mosógépeket, a másik helyen pedig nem ajánlják. Ott a Gorenjéket dicsérik és árulják. LG nem is volt náluk, nem is hoznak. Nehogy egyszerű legyen a döntés. :D

    A Gorenjékre szeptember 30-ig 3+1 év garancia van és állítólag itt a városban van szervizpartner is, szóval ha gond van akkor helyben szerelik.

    Szóval ezek között kellene dönteni:

    LG F12B8NDA7
    Ez az amit az előbb is linkeltem, ezt néztem ki legelsőnek. Jelenleg nincs a boltban, de tudnak hozni. A mostani ára 107.000 Ft. Ez ugyebár A+++-os, tehát 45.000 Ft támogatás lenne rá. Így az ára 62.0000 Ft lenne. Persze ez őszig még változhat, de viszonyítási alapnak jó.
    Alap esetben 2 év garancia van rá, a motorjára 10 év. Lehet kérni +garanciát is. +2 év 10.000 Ft. Ha ezt a gépet vesszük akkor mindenképpen kérnénk ezt is.
    Tehát ez a gép 4 év garanciával 72.000 Ft lenne.
    6 kg-ot tud mosni.

    Gorenjék a másik boltból:

    Gorenje W6402/S
    Jelenleg 84.990 Ft. A++-os. Támogatással 44.990 Ft lenne. Azért ez nem hangzik rosszul.
    6 kg-ot tud mosni.

    Gorenje W6523/S
    94,990 Ft. A+++-os. Támogatással 49.990 Ft.
    6 kg-ot tud mosni.

    Gorenje W7523
    Ezt kereken 100.000 Ft-ért árulják jelenleg. Támogatással 55.000 Ft lenne. Ha a Gorenjék közül kellene választani akkor én ezt hoznám el. Ráadásul ez 7kg-os kapacitással bír.

    Szóval ezek vannak. Nem tudom melyik lenne a legjobb választás. LG-kről és a Gorenjékről is jókat olvastam a neten, nem sok panaszt találtam egyikre se.
    Ha szeptember 30-ig meglesz a pályázat - és persze meg is kapjuk - akkor a Gorenjéket is 4 év garival tudnánk elhozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák