Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz albiosz #11432 üzenetére

    Elsőre ill. képről nem volt az (mondjuk tök "vakon", az egészet telefonon intéztem Anyukámnak, így élőben csak a már beüzemelt tűzhelyt láttam), de a valóságban az a hülye kialakítású "félig lábak nélküli" rács az edények nem állnak olyan stabilan, ha pl. két nagyobb kerül egymás mellé, akkor eléggé billegős a fekvésük, ami ugye forró cucc lévén bennük annyira nem is biztonságos. :(
    Emiatt én fogok is venni hozzá a régebbi változatú, ill. másik típusú Mora tűzhelyhez adott rácsot, ami rendesen 4 benyúló lábbal (sőt még köztes kiegészítő lábai is vannak) rendelkezik. :K
    ILYET
    Csak ugye ez plusz kiadás... :O
    Ennek a tűzhelynek az ezüst/fekete (festett szürke+fekete zománc felsőrész) változatához (KS443GI) pl. még (ahol élőben láttam, de lehet már ez a "béna" újabb fajtával jön) a régebbi "X-mintájú" főzőrácsot adják, érdemes volna azt is megfontolni. A tisztán tartása is könnyebb. ill. nem látszik meg rajta a szennyeződés, mint a fehéren. :N

    VAGY :U :K
    Ez olyan ~115K-s tűzhely, most 85-ért "ajándék". :))

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák