Hirdetés

Aktív témák

  • #35685120

    törölt tag

    [link]

    Olvassátok el, milyen ostoba emberek vannak... Nagy az isten állatkertje... Felhív, felvesz msn-re beszélünk, kell a rúter mindenképp, erre beparáz, nem utal előre stb... Utánvét inkább... És ha darab téglát küldök? Erre mondom hogy fizesse be számlára... Ok, ok... Erre kinyögik, hogy küldjem el és majd utána... Múlt hét csütörtökön mondtam hogy feladtam, valóban feladtam, a feladószelvény irodába van... Nem scanneltem be mert nem volt időm... Már pénteken sms, hivogatás mi van már... Mondom passz... Ma hétfő van, hív a hölgy hogy mivan már, épp tescó kútról fordultam ki 300 autó stb... Mondom nem vagyok irodába, majd beszéljünk... Most értem haza és látom hogy már mik fogadnak...

    Ingyen elküldtem a nagy semmibe a rútert... Mutattam nekik vatera mókát (37 pozítív biznisz) mutattam weblapom, stb... Szóval én elérhető emberke vagyok, meg letettem valamit az asztalra és akkor olvassátok el miket ír egy vadidegen nekem holott ÉN TETTEM JÓT neki, ÉN BÍZTAM BENNE HOLOTT Ő NEM BENNEM...

    Ilyenkor komolyan elgondolkodom, hogy most bennem van a hiba???? Vélemények? :Y

Aktív témák