Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Finwe

    őstag

    Hali!

    Lenne egy kis problémám. Néhány napja fagyogat a gép (win7) levelek letöltése közben, msn megnyitásnál (mondjuk az msn bárhol bármikor...), webböngésző indításnál. Továbbá bios betöltésnél néha eldobja vinyókat (nem mindet). Egész pontosan 4 vinyóm lenne 3 sata, 1 ide. Az ide-t rég nem látja már a lap de ha megpiszkálom akkor 1 hétig kb el tudom érni. Elég régi és csak a linux miatt van (amit már virtuálban tolok) ezért nem is figyeltem, gondoltam a vinyó öreg már. Most viszont a 3 satából csak 1 szokott látszódni (mindig ugyan az) mikor esemény van, az egyik (amin a rendszer van) kondíciója 98% de még mindig több mint 1000 napot bír... Ma olyan szinten kiakadt mikor a winamp-al fagyizott, hogy újraindítás után csinált egy rendszer visszaállítást majd restart után 20 percig javítgatott valamit és az office-t így is újra kellett tennem (ez biztosan sérült). Tuningot az első ilyen esetnél már levettem róla, egyébként szinte amióta megvan tuningal ment, sokszor hetekig... és a win7 sem fagyott ez előtt még soha (1 éve használom).

    Létezik, hogy az a 98%-os rendszer vinyó miatt van ez (én nem hiszem) vagy halódik az alaplapom? Mivel lehetne ezt esetleg letesztelni?

    Finwe

    -{PoH}- Patriots of Hungary

Új hozzászólás Aktív témák