Hirdetés

Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Gorneck #46161 üzenetére

    Valamelyik tanár magyarázta hogy műszaki részből bizonyos témákat érintve nagyon lassúak... Az meg külön jó hogy gazd infós vagyok, és jelenleg még ötletem sincs hogy infós vagy gazd. dipl. munkát kellene írni...

    Hát 22-nél amire odafigyelnék, az az hogy legyen DVI (mondjuk ez szerintem mindenkinek alap, de pár monitorra nem raknak hogy olcsóbb legyen behozni őket az EU-ba), legyen rá pixelhiba gari (LG, Samsung 3 napon belül cserélnek , talán az ED-nál volt a Viewsonicra is pixelhiba gari) + pár tesztet elolvasnék... Habár mivel csak pár panelgyártó van, így olyan nagyon-nagy különbségek szerintem nem lehetnek, de a fene se tudja.

    kavics : élőben eddig kétszer játszottam nagyobb téten, NL20k-n, 100-200 vakokkal... Amit az egyik alkalommal nyertem kb. annyi bukta lett a másik alkalom... És ott is volt 1-2 olyan ember, akinek 20k kb. annyi volt mint nekem 2 FT, pénz ellen meg nagyon nehéz játszani...
    Azt nem értem, hogy viszont a pár haverom egymás között játszik, játéktudások kb. egyforma, tehát gyakorlatilag egymás között tologatják oda-vissza a pénzt minden hétvégén... Akkor meg minek ekkora tét? Mert jó hogy valamelyikőjük mondjuk nyer egyszer 50k-t egyszer meg 60-at, de következőleg meg bebukik 110-et, ugyan ott van.
    Így élőben már szinte csak zárt 5 laposozni szoktunk 4-en, azt is csak a feeling miatt... A legnagyobb az volt, mikor egyik haverom épp zacskóba hányva gusztálta másik kézzel a lapokat annyira kész volt már a sok cigitől + játéktól. :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák