Hirdetés

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Aktív témák

  • hahajdu

    aktív tag

    Hello,
    nem találtam a kérdésnek megfelelő topikot, ugyanis nem tudom mivel van a baj, de remélem itt kapok rá választ.

    Szóval van egy fél éves gép:
    AMD x2 6400 plusz
    Noném 520 W táp, (12v-20amper) :(
    ECS Geforce6100SM-M2 :(
    2 giga ram
    Pár hetes Geforce 9600 gt :) (eredetileg 8600gt volt)
    1 db dvd író és egy merevlemez.

    A probléma úgy kezdődött hogy az új videókártyával, egy két játéknál elment-megállt a kép. Mostanába folyamatos fagyások vannak windows-ba ( pár percre minden megáll az egéren kívül, utána minden megy tovább mintha mise történt volna), és az explorer (meg minden más program) hibát észlel és leáll, nem válaszol, stb.. szóval a legidegesítőbb dolgok. :W Először arra gyanakodtam hogy a táp nem bírja el a videókártyát (mert papíron tényleg nem bírja el) ezért ki is vettem és az integrált videókártyával használtam a gépet. .. Ugyanúgy fagy minden mint előtte. Gondoltam egyet és format c után újra raktam a windowst ami már aznap produkálta a tüneteket.. :O most a gép bootolás után 10-20 másodpercel egy nagyon furcsa berregő hangot ad ki magából :Y (nem sikerült rájönnöm honnan jön). Most másik gépről írok, amíg meg nem tudom hogy mi a gond. :F

    Ötlet?

    hunpad.com

Aktív témák