Hirdetés

Aktív témák

  • zyzzyadi

    tag

    válasz #65675776 #16292 üzenetére

    Szia daa-raa :R
    Lehet neked nemvált be az nforce, de nekem évek óta azvan :C Nekem is egy ien a8n-e lapom van(amire a kommentet írtad) aztmondogatják rólla hogy az integrát eszközök szeretik megadni magukat-többekközt usb és ps2 portok... (hát egen nem tipikus ASUS probléma. nemisgondolná az ember énis szívtam vele de általában ien 0 OHM os ellenállások szálltak el"biztosíték"címszó alatt)ez a másik lapomba nemfordult elő(ABIT AN8-fatality) monnyuk ott meg a bios halt meg... annyit erről.
    Voltmár SYS,VIA,INTEL chippes lapom egyik szarabb mint a másik :K talán a viával voltam megelégedve ár/stabilitás/tuning -terén sys az bűnlassú és instabil, intel meg stabil de az IC7 kivételével tuningolhatatlan. Az nforce az tuningolható birizgálható és egy nagyon gyors chip emellett jól felszerelt(szerintem) de kinek a papp -kinek a pappné :C :C
    Ettől még nem kukaérett a lap hogy nforce van benne:D

    PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

Aktív témák