Hirdetés

Aktív témák

  • zyzzyadi

    tag

    balcki ha van közeledbe segítőkész sztech boltos akkor megtudjátok nézni más prockóval bootol e legalább a bios fail please insert disckette bejönne azmá fasza onnan mehet a bios frissítés... am meg olvastam hogy néhány rammal b*szakszik próbálj meg keríteni vagy corsair vagy infineon vagy !kingstone! ramot én az utóbbit ajánlom azzal felkell neki bootolni halott bios esetén is ha van benne proci mindegy hogy mien meg ram (kinehagyjam !!!! PCI-os videokártyával próbáld meg azzal bootol mert a chipsetbe van integrálva vami funkció hogy halott bios rom esetén pci-t kezel) egypróbát megér remélem nemveszíted el ezt a f*sza lapot kárlenne érte :S:S nekemis elhalálozott az abit an8 fatal1ty alaplap hiba volt a cmos error oka most vettem egy ASUS a8nSLI -t stabil fasza remélem jólessz csak azagázos hogy mem kezelésbe k*rvarossz (mem írás:2500mb/s olvasás 960 mb/s :DDD az abit: 4500mb/s olv. 25** valamennyi írás szal kb az asus fele lassú mint az abit) nya nembaj nemegy csúcskategóriás lap a fatal1tyhez képest de nembaj megvagyok vele elégedve legalább nem szarozik... ha valami siker van pm be jelezd mert kíváncsi vagyok az asus sorsáról :D köszi: #zyzzyadi

    PSP V1,V2(fat,slim)javítás,Motorola/Sonyericsson/nokia/samsung mobilok szoftver frissítés.Robogószervíz! Monitor/számítógépszervíz egy helyen. ha érint akkor PRIVI ;)

Aktív témák