Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pmate85

    csendes tag

    Na sziasztok!

    A ram bővítést én is meglépem következő hónapba, bár annyira nem értek hozzá, tehát ahol vettem, ott megkérem, hogy tegyék ők bele. Illetve nem is tudom, hogy mit számít az, hogy 667 vagy 800-as a ram!? esetleg valaki felvilágosítana? Gondolom gyorsabb, de észrevehető?!
    A melegedés tényleg csak átlagos, teljesen normális, a wifi pedig tényleg szuper.

    A másik dolog pedig a kijelző. Mint már korábban írtam, volt hogy a laptop bekapcsolása után a gép beindult, de a kijelzőn semmit nem lehetett látni..Ezt olyan 15 beindításból egyszer csinálta. Utána hosszú power gombbal kilőttem, majd újra bekapcsoltam, és megint nem volt képernyő. Volt hogy 3szor is megcsinálta, utána már bevillant és jó volt. Írtam fel más fórumra is és azt írták, hogy a mágnessel lehet gond ami a tetejét az aljához fogja, mikor lecsukjuk, és újra felnyitáskor nem érzékeli hogy kinyitották. Azt tanácsolták hogy egy bazni nagy mágnest lengessek el előtte. Még nem próbáltam.8) Valaki esetleg korábbi tapasztalat ilyen téren?.....Most örültem, hogy megszünt csak, úgy, erre tegnap megint eljátszotta velem, pedig előtte 1 hétig semmi. Hogy mitől lehet.........

    Illetve valaki tud jó kis táskát hozzá?...(nem tokot, mert azt adtak, hanem valami tuti válltáskát amibe akku, stb. is belefér?) Én eddig csak 12" táskát találtam, de azok is nagyok ehhez a csöppséghez.

    Előre is köszönöm a segítséget! / főleg a kijelző kérdésben..../

Új hozzászólás Aktív témák