Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz OccsE #1275 üzenetére

    Fontos, hogy elején jól belődd a rendszert. Mindig furán néznek, mikor mondom, hogy egy XP telep nálam 4-6 óra progikkal."há de miért, nekem 20 perc" a telepítés nem is sok, de órákig tart míg jól behangolod.

    Pl a services.msc listájának felét gyakorlatilag tőből lelövöm, swapet is, stb...

    Mindig tiszta xp sp2, maximum updatelt. többi frissítésből is szelektálok, sp3, MS károsszofteltávolító Isten ments

    Persze attól függ, miket használsz, most a Wind és az egyik asztali 2 gigával fut, az otthoni 1,5-el swap nélkül. Maximum havonta 1x kiakad (ált Firefox miatt), kis várakozás/reset és minden megy tovább (szerintem ez simán hibahatáron belül van) főleg, hogy 3 éves a rendszer

    Nekem 10 mega memót eszik a winamp 0-2 %, winden max 5, de akkor ált fade-l
    Winden azért lőttem le, hogy ne darálja a vinyót állandóan.

    Ha szórakozik a géped vagy nagy fájlokat használsz (pl videó, stb) akkor inkább ne szenvedj swap nélkül, mivel igen könnyen kiakaszthatod és egy bsod nem öröm senkinek sem

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák