Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • QV222

    tag

    válasz leranta #7 üzenetére

    Bocsi, hogy csak most írok de zajlik körülöttem az élet és nem nagyon voltam gép közelbe.
    Írták hogy át vették bevizsgálásra, de hiába érdeklődtem többször, egy hét elteltével semmi reagálás.
    A nyolcadik napon kaptam egy emailt, ennyi volt benne: ORDER YNCORHVIG - SHIPPED, de semmi nyomkövetési szám.
    Másnap délelőtt hozta is a futár.
    Küldtek egy vadi új készüléket. Ez tuti mert én megjelöltem mielőtt vissza küldtem.
    Amit én vissza küldtem annak a doboz belsejét megjelöltem alkoholos filccel,
    és a telefon hátulját is több helyen és az elem alatt is.
    Amit küldtek most azon nem volt sehol jelölés, de a kijelzőn is gyári új védőfólia volt a gombok feliratával.

    Fel is vettem videóra a kicsomagolást, hogy legyen bizonyítékom, arról hogy mit kapok vissza.
    Meg is örültem, hogy vadi új, de rögtön próbáltam is elindítani az iránytű Applikációt, és megdöbbenésemre ugyan azt csinálja mint az előző, amerre fordítom arra ál meg az északi mutató jel, magyarul ugyan olyan hibás,
    Rögtön meg is írtam nekik reklamációba, de azóta sem méltattak válaszra,
    Szerintem nem hiányzunk mi Magyarok a vevő körükből, nagy ívbe le...... bennünket.
    Azt hiszem többet nem veszek ZOPO-t akár milyen jókat is írnak róla.
    A kép elfordulást is ugyan úgy csinálta, de arra sikerült találnom egy alkalmazást amivel lehetett kalibrálni a Gyro-t, az azóta jól működik Csak nem értem ezt mért nem tudták ők is leírni, hogy melyik alkalmazással próbáljam meg kalibrálni, pedig kérdeztem tőlük mielőtt vissza küldtem a másikat,de arra sem válaszoltak...
    Egyenlőre az iránytű kalibrálásra nem találtam megoldást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák