Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz kgymac #20595 üzenetére

    Köszönöm,

    Végül is van itthon a polcin 2 régi 2 portos, majd azokat kipróbálom először, ha megjön a riser szalagkábel. (Ha jól emlékszem asmedia, X58-as lapokhoz vettem, mint SATA 3-as, de nem volt jobb, mint az alaplapi SATA 2.es)

    Végül is 2 belő SATA és kártyával +2 már nem is rossz.
    Sőt elviekben van rajta egy IDE port, de nem tudom menne e SYnology alatt az IDE-to SATA átalakító, ha megjön ahhoz is a rövid kábel kipróbálom.

    Túl sokat nem érdemes rákölteni, mert akkor a gép (t610) 5-8E FT-ja már nem "rentábilis"
    Nem fukar vagyok, csak azt próbálom kitalálni, hogyan lehetne mini költségből kihozni még jobbat :)ú
    LSI SAS kártyával én is szórakoztam az x58-asokban és dual xeon workstationban és nagyon melegedett.

    miniPCIe to 2 SATA kártyát próbáltam az olcsóbbikat, de méretben is csak az jó, ASMedia chipset.
    Gond vele, hogy ha bennvan, előfordul, hogy nem is indul el de ha elindul akkor dob egy hibaüzenetet és nem bootol.
    t620-ban kicsit jobb, ott is előfordult, hogy nem indult, de ha ment akkor botolt és win 10 alatt láható is volt a második SATA vezérlő.

Új hozzászólás Aktív témák