Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • energyfan

    csendes tag

    válasz WRoli #3517 üzenetére

    én minden nyáron megyek romániába, nagyszüleim ott laknak most fogok menni szombaton. monduk nyagyszüleim faluban élnek ott a red bull 6 lej 40 bani volt, bár a boltos csaj összekeverte a tigerrel, és 3 lej 80-at kért ;] . de nem voltam genyó,szóltam neki, még reálba voltam romániába ott csak 4-essével lehetett venni de úgy 5 lej 50 bani volt darabja. egy ideig volt spar is romániába, de ott megbukott mert minden kibaszottul drága volt ott a red bull 7 lej volt. illetve ottani metros újságba láttam,hogy ha megveszel 24 db red bullt akkor 3 lej 90 bani darabja.

    talán a legátlagosabb ár a reálos 5 lej 50 bani. 1lej=66 forint 100bani=1lej
    akkor 5 lej 50 bani kb. 360 forint a metros ár átszámítva 260ft. a sparos meg 470 ft.

    úgy vettem észre,hogy romániába mindegyik energiaital talán egy kicsit drágább mint nálunk kivéve a hellt, azt egy kisboltba!!! láttam alapáron 1 lej 80 baniét ami 120ft.
    meg az is fura,hogy a hell magyar cég, mégis tavaly nyáron még nálunk nem létezett a 355ml-s hell, romániába már volt és mikor augusztusba visszatértem rá 2 hétre már itt is találtam, így lesz ez most az 500ml-s hellel is itt még nem találtam de fogadok hogy ott már lesz. hű vazze de sokat írtam. ;)

Új hozzászólás Aktív témák