Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    Na, hát érdekesen alakult ez a crDroid frissítés. (Még mielőtt: a clean telepítésem a leírás szerint ment, tehát wipe-ok, aztán rom, aztán gapps, aztán restartm system.) Szépen letöltöttem a romot, plusz feltettem a legújabb Orange Fox-ot is, recovery, ott wipe system, és vendor, utána ment föl az új rom. Újraindítás után viszont egyetlen google alkalmazás sem működött. Úgyhogy a ercovery-ben feltettem a gapps-ot. Így már a nagy része működött, viszont amiket később telepítettem (és nem a gapps hozta), azoknak ugyan ott volt az ikonja, de indítás után leálltak. Úgyhogy mindent levettem és újratelepítettem (pl. Chrome, naptár, maps). Ezután jöttem rá, hogy a Magisk is ugrott, úgyhogy újra recovery és telepítettem a Magisk-et. Most úgy néz ki, hogy működik, néha volt egy-egy brutál lassulás, ami vagy elmúlt vagy egy újraindítással megoldódott. Lehet kéne egy clean install csak most nincs rá időm. Amúgy meg nem értem, hogy mi volt a baj, tudtommal mindent a leírás szerint csináltam. :F

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák