Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz pzstm #35516 üzenetére

    Én azt nem értem, hol az a 4-5 millió ps5...

    Élő embert nem láttam még, akinek sikerült volna szereznie egyet, ebayen fel-feltűnik néha egy 700-1000 eur között, de van hogy november-decemberi előrendelést adnának ennyiért, nem is konkrét konzolt.

    Két tinédzser lányom van (15, 19), mind a kettő barátai, osztálytársai állandóan szívták a vérüket, hogy milyen béna, hogy xbox-uk van, arra nincs is játék, bezzeg ps-re ott a cod, meg a fifa, meg a minecraft (!!!!!44!!négy!!lol). Most meg megy a nyálcsorgatás, hogy majd egyszer lesz a boltban ps5, mi meg már rég nextgenen játszunk. Nagyobbik lányom pasija lenyúlta az xox-emet, amikor megvettem az sx-et, azóta vett hozzá egy második kontrollert, meg csináltunk neki 1,5 évnyi gpu-t bagóért, pedig van ps4-e, de most állandóan ezzel játszik. Most a tesói is nézegetik az xbox-okat, úgy néz ki, vesznek egy ss-t, vagy egy használt xox-et. Németek azt se tudják, mi az az xbox, itt a konzol az a ps, fogalmuk sincs róla, hogy melyik mit tud, amikor kipróbálja, megy a meglepi, mert meg volt róla győződve, hogy az xbox másodvonalbeli, békategóriás konzol, amin nincs is mivel játszani, mert még gta5 sincs rá. Ja, az rdr2 is ps-exkluzív, ezt is a lányom osztálytársaitól tudom, ő meg kamuzik, hogy xboxon játszik vele. Mondjuk mindegy is, mert van itthon ps4 pro is, szóval biztos csak keveri a kettőt. :D

    Borzasztó, mennyi baj van a fejekben, és mekkora a sötétség...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák