Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz pzstm #21392 üzenetére

    Én se lepődök meg ezen, ps4re 2015ben jönnek főleg exklúzívok idén már nem (DC-t tudom divat szidni, de én imádom, project cars-os full szim mellé tökéletes félárkád félszim cím, csak az online szedné már össze magát...) plusz ms akciózik rendesen, usaban eleve erősebb (bár most euban is elhinném h odavert ps4nek) ráadásul fh2-t istenítik (jogosan) dc-t meg lehordják (server hiánya miatt jogosan, minden más túlkapott baromság, de ez csak az én véleményem, nekem bejön) mindenesetre biztos sokan voltak olyanok is akik ps4el szemeztek s egy jó autós játékra vártak s most betelt náluk a pohár... Szvsz év végéig simán fej fej mellett haladhatnak az eladások, vagy ms akár meg is tarthatja az e heti előnyét - mondjuk az eddigi lemaradásának ledolgozására ez még kevés lesz talán..

    Amúgy az hogy több ment el megintcsak érdekes kérdés, mert ms a boltba leszállított, sony meg a boltból ténylegesen eladott adatokat közli. Mondjuk azért a kettő hasonul egymáshoz, de annyira azért nem egzakt.

    Nomeg x azért is szépíthet a csúfos lemaradásán, mert az első évben főleg a die hard nerdök váltanak, azok pedig jobban izgulnak az fps reso értékekre, mint egy sima hétköznapi ember, akikből egyre több kezd el gondolkodni a váltáson.

    Ettől függetlenül szzerintem sonynak ebben a genben meglesz végig a fore-ja, csak közelsem annyi mint most (talán 2x annyi ps4et vettek emberek, mint xboxot szállítottak le boltba?)

    [ Szerkesztve ]

  • Neoteric

    addikt

    válasz pzstm #21392 üzenetére

    Akkor már csak 5millió - 75ezer a lemaradás. ;]

    igazából mivel tudnak karácsonykor PS4-esek játszani, amivel Xbox One-on nem tudsz Drive Club-on kívül?? :U

    Nem feltétlen kell ahhoz exkluzív cím, h vki a ps4et válassza xbonenal szemben (és fordítva). Bár tény, h a szeptemberi eladások oroszlánrészét a FH2-nek köszönheti a box.

    (#21396) cyberkind: Ez szubjektív, de pont ezt mondom én is, h vki lehet más miatt teszi le a voksát egyik v másik gép mellett.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: ne0teric_sAN

Új hozzászólás Aktív témák