Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz D3xter27 #12389 üzenetére

    Az egy dolog, hogy nincs PGR, mert van helyette másik árkád exkluzív, de hogy Burnout nincs, na az fáj a legjobban. Nagyon neves széria, kettővel előbbi generáción komoly fegyvertény volt (megkockáztatom, hogy azért kelt el annyi GameCube amennyi, mert se GTA, se Burnout (3) nem volt rá), a Paradise is istenes lett az új koncepció ellenére is. Nem mellesleg, biztos hozott a konyhára rendesen.

    Se PGR, se Burnout... évente kiszúrják a szemünk holmi NFS-ekkel meg egyéb egyszer használatos cuccokkal ebben a kategóriában (se a Split/Second, se a Blur nem akar folytatódni...). Ami közel állhat majd a PGR-hez, az a DriveClub, de az egyrészről más platform, másrészről nagyobb a füstje, mint a lángja (vajon miért hallgat a Sony róla....).

    MSR meg nekem is ott figyel a polcon, pár másik DC-s gyöngyszemmel együtt (majd lesz egy teljesem eredeti (értds.: japán, mert az angol verzió siralmas) Shenmue is egy hónap múlva). És már csak egy gép kellene :DDD Egyre licitáltam, de az utolsó öt percben felüllicitáltak 100Ft-tal (!!!) és éppen a pezsgőt készítettem elő az időutazás megkezdésének ünneplésére nem voltam a gépnél :W

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák