Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Beniii06 #41488 üzenetére

    Annyiban nem igaz a hasonlat, hogy a válogatott legtöbb játékosa nem Magyarországon játszik. Sokuk külföldi bajnokságban versenyző klub játékosai, azért mert pályára lépnek a válogatottban nem kapnak pénzt vagy ha kapnak is, a rendes klubtól kapott fizetésükhöz képest aprópénzt. Sportértékkel mérve: nem a pénz motiválja őket. De igazságtalan lennék, ha azt szeretném, hogy mindenki értse, mit szeretek pl. én a fociban. Ez is csak egy hobbi, mint pl. a videójátékok. Van akit meg azért néznek hülyének. Nekem ugyanez a horgászat. Agyam eldobom tőle, hogy valaki képes milliókat költeni azért, hogy üljön a víz partján, de közben tudom, hogy ha nem sarkítom ki a dolgot, akkor annak aki csinálja megvan a varázsa. Különbözőek vagyunk, különböző dolgok kapcsolnak ki minket. Kár, hogy ebből itt ilyen csipkelődés lett, de ezt nem neked szánom Beniii06, hanem úgy általában

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák